zobacz folder

zobacz film

zobacz certyfikat

Archiwum aktualności

od 01.09.2013 r.
Nowy cennik i zmiana upustów na karnety
od 09.2013 r.
Zapraszamy na diagnozę stresu

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na Diagnozę stresu (wywiad, diagnoza z sensorami fizjologicznymi, wykresy, omówienie wyników, wskazówki do pracy nad kontrolą stresu).

od 09.2013 r.
Zapisy do grup dziecięcych i młodzieżowych - TUS

Rozpoczynają się zapisy do grup dziecięcych i młodzieżowych - TUS. Zajęcia grupowe trwają od 10.2013r. do 06.2014r. Grupy zostaną uruchomione gdy liczba uczestników wyniesie: 3-5 osób. Osoby zainteresowane będą powiadomione i zaproszone na I spotkanie grupowe - rodzice, gdzie ustalone zostaną zasady współpracy - kontrakt, harmonogram i tematyka zajęć. Dodatkowe informacje w zakładce: Oferta Gabinetu.

od 09.2013 r.
Zapisy na zajęcia grupowe dla rodziców

Rozpoczynają się zapisy na zajęcia grupowe dla rodziców: Grupa wsparcia, szkolenia, szkoła dla rodziców. Istnieje możliwoœść dopisania się do istniejącej grupy przez cały rok. Dodatkowe informacje w zakładce: Oferta Gabinetu.

od 09.2013 r.
Zapisy na szkolenia dla nauczycieli, pracowników oœwiaty, studentów i zainteresowanych danym tematem

Rozpoczynają się zapisy na szkolenia dla nauczycieli, pracowników oœwiaty, studentów i zainteresowanych danym tematem (diagnoza i terapia Dysleksji, ADHD/ADD, Autyzm/Zespoł Aspergera; różne formy i skuteczne metody terapii psychologiczno-pedagogicznej i logopedycznej - Integracja Sensoryczna, metoda Dennison’a, EEG-Biofeedback, Relaksacja, Muzykoterapia, Logorytmika). Informacja na ten temat w zakładce: Oferta Gabinetu. Zapisy trwają przez cały rok.

Listopad 2012
Zmiana lokalizacji punktu Biofeedback w Gliwicach

Zapraszamy wszystkie osoby uczęszczające dotychczas na terapię BFB przy ul. Daszyńskiego do gabinetu Synergia mieszczącego się przy ul. Skowrończej 55.

Treningi mózgu metodą EEG- Biofeedback są prowadzone na systemie firmy Thought Technology: koder ProComp Infiniti (certyfikat ISO i certyfikat medyczny CE) oraz oprogramowanie BioGraph Infiniti.

Informujemy, że treningi mózgu były prowadzone do tej pory na bazie 160 animacji i filmów DVD. Od maja 2012r. treningi zostały wzbogacone o interaktywne gry flash dla BioGraph Infiniti oraz filmy interaktywne BioFun Games. Więcej informacji na ten temat można znaleŸźć na stronie internetowej: www.biomed.org.pl w zakładce Systemy Biofeedback - Animacje, Gry flash, Gry Biofun.

Luty 2008
Warsztaty w Lublinie
W dniach 15-16.02.2008 trenerzy Synergii wzięli udział w warsztatach "Drogi do choroby, ścieżki do zdrowia: podejście umysłu i ciała" oraz "Proste techniki umysłu-ciała w terapii służącej zdrowiu" prowadzonych przez amerykańskiego profesora Donalda Mossa (wydawca - między innymi - "Biofeedback Magazine" oraz "Applied Psychophysiology and Biofeedback" oraz były przewodniczący The Association for Applied Psychophysiology and Biofeedback).
Grudzień 2007
Po szkoleniu...
Właśnie jesteśmy po szkoleniu przygotowującym do prowadzenia treningów na nowym sprzęcie do Biofeedback. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwościami, jakie będziemy mogli proponować naszym trenującym. Już od stycznia! TYLKO W SYNERGII! Najlepsze na świecie oprogramowanie oraz urządzenie do Biofeedback dające ogromne możliwości - zarówno trenującemu, jak i trenerowi! Zobacz jak zmieni się jakość treningu!
Grudzień 2007
Składamy wszystkim najlepsze życzenia świąteczne.
Składamy wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz spełnienia w Nowym 2008 Roku.
Grudzień 2007
Pomysł na prezent świąteczny?
Jeżeli ktoś jeszcze nie ma pomysłu na prezent świąteczny, zapraszamy do naszego Centrum Kreowania Wizerunku. Jedną z możliwości może być wykupienie karnetu na sesje treningowe Biofeedback.
Grudzień 2007
Zapraszamy do wysłuchania audycji radia CCM
Zapraszamy do wysłuchania audycji radia CCM z udziałem pracowników naszej fimy, która będzie miała miejsce 15.12. od godz. 17.00.
Grudzień 2007
Dnia 7.12. miało miejsce oficjalne otwarcie nowej siedziby naszej firmy w Gliwicach.
Dnia 7.12. miało miejsce oficjalne otwarcie nowej siedziby naszej firmy w Gliwicach. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Zachęcamy do obejrzenia relacji telewizyjnej z uroczystości oraz wysłychania wywiadu udzielonego radiu Katowice i CCM.


Listopad 2007
Czy zauważyli nas Państwo...?
Czy zauważyli nas Państwo na skrzyżowaniu ulic Andersa i Styczyńskiego? Bieżące aktualności

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu Iwony Garcarz oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij